MONTÁŽ A SERVIS KLIMATIZÁCIÍ PRE VÁŠ DOM, BYT A FIRMU 0901 777 550

KLIMATIZÁCIE ŽELIEZOVCE

Klimatizácie Želiezovce a okolie

Predávame a montujeme klimatizácie v Želiezovciach a v okolí mesta Želiezoviec samozrejmosťou u nás v Levest s.r.o. je záručný a pozáručný servis našich klimatizácií. Ponúkame taktiež rôzne služby ako napríklad čistenie Vašej klimatizácie ktoré zahŕňa jej dezinfekciu a kontrolu správneho chodu vonkajšej a vnútornej jednotky.

Klimatizácie Želiezovce za AKCIOVÉ ceny

Do pozornosti Vám dávame našu najpredávanejšiu klimatizáciu Gree Pular za AKCIOVÚ cenu. Neváhajte nás kontaktovať pre bezplatnú a nezáväznú obhliadku priestorov v meste Želiezovce alebo v okolí Želiezoviec na základe ktorej Vám spravíme cenovú ponuku na mieru priamo pre Vás.

PREČO SI VYBRAŤ NÁS

Bezplatná obhliadka priestoru

Prejdeme si všetky Vaše predstavy a požiadavky. Ponúkneme Vám všetky varianty a modely klimatizácií a možnosti ako vykonať inštaláciu. Bude už len na Vás akú možnosť si vyberiete. Neváhajte nás kontaktovať.

Kvalitné technológie

Spolupracujeme s najlepšími značkami v obore. Každý si v našej ponuke môže vybrať spomedzi viacerých typov a prevedení.

Profesionálna montáž

Prioritou pre nás je precízne vykonaná montáž z technického ale aj estetického hľadiska s dôrazom aj na čistotu miesta vykonanej montáže.

Odborný servis

Naše dobré vzťahy s našimi obchodnými partnermi a pravidelná účasť na školeniach u našich obchodných partnerov nám umožňuje zabezpečiť kvalitný záručný a pozáručný servis našich zariadení.

Cerifikácia

Spoločnosť Levest s.r.o. je nositeľom certifikátu o odbornej spôsobilosti na nakladanie s fluórovanými skleníkovými plynmi podľa zákona č. 286/2009 Z.z. § 6(3) pre kategóriu II Slovenským chladiarenským zväzom čo nás oprávňuje pracovať v obore. Naše certifikáty.

NAŠI OBCHODNÝ PARTNERY